Κυριακή , 2 Οκτωβρίου 2022

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (3/9)

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου (3/9).


Το πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου (1/9):

10:50 (Cosmote Sport 7 HD): Μoto GP, Γκραν Πρι Σαν Μαρίνο, ελεύθερα δοκιμαστικά 3

12:50 (Cosmote Sport 5 HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Ολλανδίας, ελεύθερα δοκιμαστικά 3

13:00 (ΕΡΤ Sports 1 HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Ολλανδίας, ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:30 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Έβερτον – Λίβερπουλ

14:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Σκωτίας, Σέλτικ – Ρέιντζερς

15:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Μαγιόρκα – Χιρόνα

15:05 (Cosmote Sport 7 HD): Μoto GP, Γκραν Πρι Σαν Μαρίνο, κατατακτήριες δοκιμές

15:15 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Ευρωμπάσκετ, Μεγάλη Βρετανία – Κροατία

15:50 (Cosmote Sport 5 HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Ολλανδίας, κατατακτήριες δοκιμές

15:55 (ΕΡΤ2): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Ολλανδίας, κατατακτήριες δοκιμές

16:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Φιορεντίνα – Γιουβέντους

16:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου

16:30 (Novasports extra 1): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Στουτγκάρδη – Σάλκε

16:30 (Novasports News): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Λεβερκούζεν – Φράιμπουργκ

16:30 (Novasports extra 2): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Βόλφσμπουργκ – Κολωνία

16:30 (Novasports extra 3): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Μπόχουμ – Βέρντερ Βρέμης

17:00 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Τότεναμ – Φούλαμ

17:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Τσέλσι – Γουέστ Χαμ

17:00 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Νότιγχαμ Φόρεστ – Μπόρνμουθ

17:00 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Νιούκαστλ – Κρίσταλ Πάλας

17:00 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Μπρέντφορντ – Λιντς

17:00 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Γουλβς – Σάουθαμπτον

17:00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Τσάμπιονσιπ, Μπλάκμπερν Ρόβερς – Μπρίστολ Σίτι

17:00 (Cosmote Sport 6 HD): Βόλεϊ, Προκριματικά Ευρωβόλεϊ, Νορβηγία – Ελλάδα

17:15 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις

17:30 (Eurosport 2): Τένις, Αμερικανικό Όπεν

17:45 (Cosmote Sport 4 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Λαμία – Αστέρας Τρίπολης

18:00 (Novasports extra 1): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Οσέρ – Μαρσέιγ

18:00 (ΕΡΤ1): Μπάσκετ, Ευρωμπάσκετ, Εσθονία – Ουκρανία

18:30 (ΕΡΤ3): Πόλο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών, Ελλάδα – Κροατία

18:45 (EΡΤ Sports 1 HD): Μπάσκετ, Ευρωμπάσκετ, Λιθουανία – Γαλλία

19:00 (Eurosport 1): Τένις, Αμερικανικό Όπεν

19:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Ολυμπιακός – Ιωνικός

19:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Μίλαν – Ίντερ

19:30 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Άστον Βίλα – Μάντσεστερ Σίτι

19:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης

19:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία

19:45 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Ολλανδίας, Τβέντε – Αϊντχόφεν

20:00 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Λιόν – Ανζέ

20:00 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Ευρωμπάσκετ, Γεωργία – Ισπανία

20:00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, Μπράγκα – Βιτόρια

20:30 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός

21:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα 2, Αμβούργο – Καρσλρούη

21:45 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Λάτσιο – Νάπολι

22:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Σεβίλλη – Μπαρτσελόνα

22:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Ναντ – Παρί Σεν Ζερμέν

22:00 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Ολλανδίας, Γκόου Αχέντ Ίνγκλις – Φέγενορντ

22:00 (ΕΡΤ1): Μπάσκετ, Ευρωμπάσκετ, Ελλάδα – Ιταλία

22:15 (Novasports 5 HD): Βόλεϊ, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ιταλία – Κούβα

22:30 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, Ζιλ Βισέντε – Πόρτο

02:00 (Eurosport 2): Τένις, Αμερικανικό Όπεν

Πηγή: fosonline.gr

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου...
Shares