Κυριακή , 2 Οκτωβρίου 2022

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (4/9)

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (4/9).


Το πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (4/9):

13.30 (COSMOTE Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Κρεμονέζε – Σασουόλο

14.00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Μονπελιέ – Λιλ

14.00 (COSMOTE Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Τσάμπιονσιπ Αγγλίας, Ρέντινγκ – Στόουκ

14.30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία 2, Σαντχάουζεν – Καϊζερσλάουτερν

14.30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Βελγίου, Άντερλεχτ – Λέουβεν

14.30 (COSMOTE Sport 7 HD): Moto GP: Γκραν Πρι Σαν Μαρίνο

15.00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Οσασούνα – Βαγεκάνο

15.30 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Ευρωμπάσκετ, Λιθουανία – Γερμανία

15.50 (ΕΡΤ 2): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Ολλανδίας

16.00 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Μπράιτον – Λέστερ

16.00 (COSMOTE Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Σπέτσια – Μπολόνια

16.00 (COSMOTE Sport 5 HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Ολλανδίας

16.00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Ρεμς – Λανς

16.30 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Άουγκσμπουργκ – Χέρτα

17.00 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Βελγίου, Αντβέρπ – Βέστερλο

17.15 (ΕΡΤ 1): Μπάσκετ, Ευρωμπάσκετ, Ισπανία – Βέλγιο

17.15 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Αθλέτικ Μπιλμπάο – Εσπανιόλ

17.15 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Β, Σουντιρόλ – Πίζα

17.30 (Eurosport 2): Τένις, Αμερικανικό Όπεν

18.05 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Τρουά – Ρεν

18.30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Ατρόμητος – Παναιτωλικός

18.30 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Mάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άρσεναλ

18.30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Γκλάντμπαχ – Μάιντς

18.45 (ΕΡΤ 3): Ευρωμπάσκετ, Σλοβενία – Βοσνία

19.00 (COSMOTE Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Βόλος – ΟΦΗ

19.00 (COSMOTE Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Ελλάς Βερόνα – Σαμπντόρια

19.00 (Eurosport 1): Τένις, Αμερικανικό Όπεν

19.30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Βιγιαρεάλ – Έλτσε

20.00 (ΕΡΤ 2): Πόλο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ελλάδα – Ισραήλ

21.00 (Eurosport 1): Τένις, Αμερικανικό Όπεν

21.30 (ΕΡΤ 3): Ευρωμπάσκετ, Γαλλία – Ουγγαρία

21.30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Άρης – ΠΑΟΚ

21.30 (COSMOTE Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

21.45 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Νις – Μονακό

21.45 (COSMOTE Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Ουντινέζε – Ρόμα

22.00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Βαλένθια – Χετάφε

22.00 (COSMOTE Sport 4 HD): Μπάσκετ, WΝΒΑ, Σιάτλ Στορμ – Λας Βέγκας Έισις

Πηγή: fosonline.gr

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου...
Shares