Δευτέρα , 30 Ιανουαρίου 2023
Τελευταία Νέα

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (27/11) – Ώρες και κανάλια των αγώνων του Μουντιάλ

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (27/11). Ώρες και κανάλια των αγώνων του Μουντιάλ στο Κατάρ.


Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (27/11):ι

08:25 (Eurosport 1): Άλμα με Σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, HS 142 ανδρών, Ρούκα

09:30 (Eurosport 1): Άλμα με Σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, HS 142 ανδρών, Ρούκα

11:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, Lyttos Beach ITF World Tour 2022, Τελικός Μονού Ανδρών

11:50 (Eurosport 2): Σάικλο-Κρος, Παγκόσμιο Κύπελλο, Χουλστ, Γυναίκες

12:00 (ΑΝΤ1): Ποδόσφαιρο, Παγκόσμιο Κύπελλο, Ιαπωνία-Κόστα Ρίκα

12:50 (Eurosport 1): Σκι Ανώμαλου Δρόμου, Παγκόσμιο Κύπελλο, Χειμερινά σπορ

13:05 (Eurosport 2): Σάικλο-Κρος, Παγκόσμιο Κύπελλο, Χουλστ, Άνδρες

13:30 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, Lyttos Beach ITF World Tour 2022, Τελικός Διπλού Ανδρών

13:30 (Cosmote Sport 8 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Μπέτις-Ρεάλ Μαδρίτης

14:00 (Novasports Prime): Τένις, Davis Cup 2022, Τελικοί

14:15 (Eurosport 1): Σκι Ανώμαλου Δρόμου, Παγκόσμιο Κύπελλο, Χειμερινά σπορ

15:00 (ΑΝΤ1): Ποδόσφαιρο, Παγκόσμιο Κύπελλο, Βέλγιο-Μαρόκο

15:00 (Eurosport 2): Teqball, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Νυρεμβέργη

15:45 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

16:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Αγγλίας, Μπρίστολ Ρόβερς-Μπόρχαμ

17:00 (Eurosport 1): Αλπικό Σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Καναδάς, SL Γυναικών, Κίλινγκτον 1ος Αγώνας

17:00 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Τουρκία, Τόφας-Γκαζιαντέπ

17:00 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, Ιταλία, Τορτόνα-Νάπολι

18:00 (ΑΝΤ1): Ποδόσφαιρο, Παγκόσμιο Κύπελλο, Κροατία-Καναδάς

18:00 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, Extreme-E 2022, Πούνταντελ Έστε, Ουρουγουάη, Αγώνας

18:00 (Cosmote Sport 8 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Μπασκόνια-Ζιρόνα

18:30 (Eurosport 1): Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, Τζέντα, 1ος Αγώνας

19:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Β’ Ιταλίας, Παλέρμο-Βενέτσια

19:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Αγγλίας, Ίπσουιτς-Μπάξτον

19:10 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Ιταλία, Μπολόνια-Μπρίντιζι

19:15 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Προμηθέας-Ολυμπιακός

19:30 (Cosmote Sport 6 HD): Μπάσκετ, Τουρκία, Γαλατασαράι-Φενέρμπαχτσε

19:45 (Eurosport 1): Αλπικό Σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Καναδάς, SL Γυναικών, Κίλινγκτον 2ος Αγώνας

20:00 (Cosmote Sport 9 HD): Αμερικάνικο Ποδόσφαιρο: Τενεσί Τάιτανς – Σινσινάτι Μπένγκαλς

21:00 (ΑΝΤ1): Ποδόσφαιρο, Παγκόσμιο Κύπελλο, Ισπανία-Γερμανία

21:00 (Eurosport 1): Αλπικό Σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Καναδάς, Super-G ανδρών, Λέικ Λουίζ

21:00 (Eurosport 2): Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, Τζέντα, 2ος Αγώνας

22:30 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς

23:00 (Cosmote Sport 8 HD): Τένις, World Padel Tour 2022, Μεξικό, Τελικός Γυναικών

23:25 (Cosmote Sport 9 HD): Αμερικάνικο Ποδόσφαιρο: Κάνσας Σίτι Τσιφς – Λος Άντζελες Ραμς

00:00 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Ατλάντα Χοκς-Μαϊάμι Χιτ

01:30 (Cosmote Sport 8 HD): Τένις, World Padel Tour 2022, Μεξικό, Τελικός Ανδρών

03:00 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Μιλγουόκι Μπακς-Ντάλας Μάβερικς

03:20 (Cosmote Sport 9 HD): Αμερικάνικο Ποδόσφαιρο: Φιλαδέλφεια Ιγκλς – Γκριν Μπέι Πάκερς

Πηγή: fosonline.gr

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου...
Shares