Δευτέρα , 8 Αυγούστου 2022
Τελευταία Νέα

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (24/7)

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (24/7)


Το Πρόγραμμα Τηλεόρασης για την Κυριακή, 24/07/2022:

10:10 (ΕΡΤ 3-Μαγνητοσκόπηση): Στίβος, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Όρεγκον, 9η Μέρα, Απόγευμα

11:00 (Cosmote Sport 9 HD): Τένις, Παγκόσμιο Τουρ Πάντελ 2022, Μάλαγα, Τελικός Γυναικών

12:00 (Eurosport 1): Μηχανοκίνητα, Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού, 1ος αγώνας

12:30 (Cosmote Sport 7 HD): Τένις, ATP 250 2022, EFG Swiss Open Gstaad, Τελικός

13:00 (Eurosport 1): Μηχανοκίνητα, Porsche Super cup Series

13:30 (Cosmote Sport 9 HD): Τένις, Παγκόσμιο Τουρ Πάντελ 2022, Μάλαγα, Τελικός Αντρών

14:00 (Eurosport 2): Μότοκρος, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Βέλγιο, ΜΧ2, 1ος αγώνας

14:10 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, ERC 2022

14:20 (Eurosport 1): Ποδηλασία, Παγκόσμιο Τουρ

14:30 (NovasportsPrime): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ρέγκενσμπουργκ

14:30 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Βέλγιο, Κλαμπ Μπριζ – Γκενκ

15:00 (Eurosport 2): Μότοκρος, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Βέλγιο, 1ος αγώνας ΜΧGP

15:15 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχνοκίνητα, ERC 2022

16:00 (Cosmote Sport 5 HD): Formula 1 2022, Γκραν Πρι Γαλλίας, Αγώνας

16:00 (CosmoteSport 6 HD): Τένις, ATP 500 2022, Αμβούργο, Τελικός

16:15 (ΕΡΤ3): Στίβος, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Όρεγκον, 35χλμ Βάδην Ανδρών

17:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP 500 2022, Αμβούργο, Τελικός

17:00 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, ERC 2022

17:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Βέλγιο, Μαλίν – Αντβέρπ

17:00 (Eurosport 1): Ποδηλασία, Παγκόσμιο Τουρ

17:00 (Eurosport 2): Μότοκρος, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Βέλγιο, ΜΧ2, 2ος Αγώνας

17:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σκωτία, Αμπερντίν – Ρέιθ Ρόβερς

18:00 (Eurosport2): Μηχανοκίνητα, Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού, 2ος αγώνας

19:00 (Eurosport 2): Πρωτάθλημα ETCR, Βαλελούνγκα, Τελικός

19:30 (CosmoteSport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Φιλικός Αγώνας, Παναθηναϊκός – Βόλος ΝΠΣ

19:30 (ΕΡΤ3): Στίβος, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Όρεγκον, 10η μέρα, πρωί

20:00 (Eurosport 2): Γκολφ, PGA Tour, Open 3M, Ημέρα 4

21:00 (Novasports Start): Τένις, WTA 250 2022, Παλέρμο, Τελικός

21:30 (Eurosport 1): Τρίαθλο, PTO Tour, Καναδικό Όπεν

22:00 (Novasports Prime): Βόλεϊ, Nations League Ανδρών, Τελικός

01:00 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑTV 2021-22

03:00(ΕΡΤ3): Στίβος, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Όρεγκον, 10η μέρα, Απόγευμα

Πηγή: fosonline.gr

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου...
Shares