Τετάρτη , 10 Αυγούστου 2022
Τελευταία Νέα

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (12/6)

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (12/6). Από Alpha και Novasports Prime το Ελλάδα-Κόσοβο.


Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 12 Ιουνίου:

12:00 (Eurosport 2): Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτοκινήτων Τουρισμού, 1ος αγώνας

13:00 (Novasports 5 HD): Τένις, WTA 250, Τελικός

13:00 (Eurosport 2): Κανόε, Παγκόσμιο Κύπελλο, Σλάλομ, Τσεχία

14:00 (Eurosport 2): Μότοκρος, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, ΜΧ2, 1ος αγώνας

14:00 (Cosmote Sport 5 HD): Formula 1, Grand Prix Αζερμπαϊτζάν, Αγώνας

15:00 (Novasports 6 HD): Τένις, WTA 250, Τελικός

15:00 (Eurosport 2): Μότοκρος, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, ΜXGP, 1ος αγώνας

15:30 (Cosmote Sport 9 HD): Μηχανοκίνητα, ERC, SS13 Swietajno 2, Πολωνία

16:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Nations League, Βόρεια Ιρλανδία-Κύπρος

16:10 (Eurosport 2): Ποδηλασία, Αθλητική εκπομπή

16:30 (Cosmote Sport 7 HD): Χάντμπολ, Γερμανία, Μαγδεμβούργο-Ράιν Νέκαρ

17:00 (Cosmote Sport 9 HD): Μηχανοκίνητα, ERC, SS14 Milki 2 Power Stage, Πολωνία

17:30 (Eurosport 1): Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτοκινήτων Τουρισμού, 2ος αγώνας, Hungaroring

18:00 (Novasports 5 HD): Βόλεϊ, Nations League Ανδρών, Γαλλία-Πολωνία

18:00 (Eurosport 2): Μότοκρος, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, ΜXGP, 2ος αγώνας

18:30 (Eurosport 1): Μηχανοκίνητα, Πρωτάθλημα ETCR

19:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Nations League, Νορβηγία-Σουηδία

19:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Nations League, Γεωργία-Βουλγαρία

19:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Nations League, “Βόρεια Μακεδονία”-Γιβραλτάρ

20:00 (Eurosport 1): Αναρρίχηση, Παγκόσμιο Κύπελλο

20:00 (Eurosport 2): Γκολφ, PGATour, Καναδικό Όπεν, Ημέρα 4η

20:00 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, 1ος Μικρός Τελικός, Προμηθέας-Λάρισα

21:30 (Novasports 4 HD): Μπάσκετ, Ιταλία, Αρμάνι Μιλάνο-Βίρτους Μπολόνια

21:45 (Alpha, Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Nations League, Ελλάδα-Κόσοβο

21:45 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Nations League, Λεπτό προς λεπτό

21:45 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Nations League, Ισπανία-Τσεχία

21:45 (Novasports 3 HD ): Ποδόσφαιρο, Nations League, Ελβετία-Πορτογαλία

21:45 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Nations League, Σλοβενία-Σερβία

21:45 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Nations League, Μάλτα-Άγιος Μαρίνος

23:00 (Cosmote Sport 9 HD): Στίβος, World Athletics Continental Tour Gold, Γκραν Πρι Νέας Υόρκης

Πηγή: fosonline.gr

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου...
Shares