Πέμπτη , 18 Απριλίου 2024
Τελευταία Νέα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (5/11)

Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (5/11).


Πρόγραμμα Τηλεόρασης – Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023

11:00 (Cosmote Sport 7 HD): Τένις, ITF, Τελικός Μονού Γυναικών

12:00 (Cosmote Sport 5 HD): Μπάσκετ, Τουρκία, Σάμσουνσπορ-Αναντολού Εφές

13:00 (Cosmote Sport 7 HD): Τένις, ITF, Τελικός Διπλού Γυναικών

13:30 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Ελλάς Βερόνα-Μόντσα

13:30 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Γρανάδα-Ρεάλ Μαδρίτης

13:30 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000, Παρίσι

14:00 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Β’ Αγγλίας, Νόριτς-Μπλάκμπερν

14:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Λιόν-Μετς

14:15 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Αγγλίας, Τσέστερφιλντ-Πόρτσμουθ

14:30 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Βέλγιο, Σερκλ Μπριζ-Άντερλεχτ

14:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Β’ Γερμανίας, Χάνσα Ροστόκ-Χέρτα Βερολίνου

15:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Αλαβές-Αλμερία

16:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης

16:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Κάλιαρι-Τζένοα

16:00 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Νότιγχαμ Φόρεστ-Άστον Βίλα

16:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000, Παρίσι

16:30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης

17:00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Σκωτία, Χαρτς-Ρέιντζερς

17:15 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Α1, ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

17:15 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Βαλένθια-Γρανάδα

17:15 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Β’ Ιταλίας, Πάρμα-Σουντιρόλ

17:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΠΑΣ Γιάννινα-Βόλος

17:45 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ολλανδία, Άγιαξ-Χέρενφεϊν

18:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Κύπρος, Πάφος-Ανόρθωση

18:00 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Μπρέογκαν-Μπαρτσελόνα

18:05 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Μονακό-Μπρεστ

18:30 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Λούτον-Λίβερπουλ

18:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Χαϊντενχάιμ-Στουτγκάρδη

18:45 (ΑΝΤ1): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Βραζιλίας, Αγώνας

19:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Ρόμα-Λέτσε

19:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

19:30 (Cosmote Sport 6 HD): Μπάσκετ, Τουρκία, Τόφας-Φενέρμπαχτσε

19:30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Βιγιαρεάλ-Αθλέτικ Μπιλμπάο

19:30 (Novasports News): Ποδόσφαιρο, Βέλγιο, Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Κλαμπ Μπριζ

20:00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Σαουδική Αραβία, Αλ Αχλί-Αλ Ριάντ

20:15 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Α1, Προμηθέας-Λαύριο

20:15 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Άρης-Ατρόμητος

21:00 (OPEN Hybrid): Ποδόσφαιρο, Βραζιλία, Μπραγκαντίνο-Κορίνθιανς

21:00 (Cosmote Sport 5 HD): Μπάσκετ, Ιταλία, Κρεμόνα-Βίρτους Μπολόνια

21:45 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Φιορεντίνα-Γιουβέντους

21:45 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Νις-Ρεν

22:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Ρεάλ Μαδρίτης-Ράγιο Βαγεκάνο

22:30 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Σαν Αντόνιο Σπερς-Τορόντο Ράπτορς

22:30 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Εστρέλα

23:00 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Β’ Βραζιλίας, Βιτόρια-Βίλα Νόβα

23:30 (OPEN Hybrid): Ποδόσφαιρο, Κόπα ντε λα Λίγκα, Ράσινγκ-Σεντράλ Κόρδοβα

00:00 (OPEN Hybrd): Ποδόσφαιρο, Βραζιλία, Βάσκο ντα Γκάμα-Μποταφόγκο

01:00 (Cosmote Sport 8 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Κλίβελαντ Καβαλίερς-Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς

02:30 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Ντάλας Μάβερικς-Σάρλοτ Χόρνετς

Πηγή: fosonline.gr

Shares