Διαβάστε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (26/2).
Μεγάλα ματς σε Super League αλλά και στα ευρωπαϊκά γήπεδα έρχονται την Κυριακή (26/2).
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:
Το αθλητικό πρόγραμμα της TV στο fosonline.gr
13:15
Φορτούνα Σιτάρντ – Φέγενορντ
Ποδόσφαιρο – Eredivisie
Novasports Start
13:30
Μπολόνια – Ίντερ
Ποδόσφαιρο – Serie A
OTE Sport 3 HD
14:00
Λοριάν – Οσέρ
Ποδόσφαιρο – Ligue 1
Novasports Prime
14:30
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Χάιντενχαϊμ
Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2
Novasports 3 HD
14:30
Κλαμπ Μπριζ – Γάνδη
Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Βελγίου
Novasports 4 HD
15:00
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Χιρόνα
Ποδόσφαιρο – La Liga
Novasports 1 HD
15:00
Ενόργανη: FIG Παγκόσμιο Κύπελλο Σύνθετου Ατομικού
Σπορ – Γερμανία
OTE Sport 9 HD
15:00
Φούσε Βερολίνου – Μέλσουνγκεν
Χάντμπολ – Bundesliga
OTE Sport 8 HD
15:30
Τότεναμ – Τσέλσι
Ποδόσφαιρο – Premier League
Novasports Premier League
16:00
Λεβαδειακός – Παναιτωλικός
Ποδόσφαιρο – Super League
Novasports 2 HD
16:00
Ιωνικός – ΟΦΗ
Ποδόσφαιρο – Super League
OTE Sport 1 HD
16:00
Σαλερνιτάνα – Μόντσα
Ποδόσφαιρο – Serie A
OTE Sport 2 HD
16:30
Φράιμπουργκ – Λεβερκούζεν
Ποδόσφαιρο – Bundesliga
Novasports Prime
17:00
Ρέιντζερς – Σέλτικ
Ποδόσφαιρο – Viaplay Cup
OTE Sport 3 HD
17:15
Θέλτα – Βαγιαδολίδ
Ποδόσφαιρο – La Liga
Novasports 1 HD
17:15
Μόντενα – Τζένοα
Ποδόσφαιρο – Serie B
Novasports Start
17:45
Άιντχοφεν – Τβέντε
Ποδόσφαιρο – Eredivisie
Novasports 5 HD
18:00
Ουκρανία – Ολλανδία
Μπάσκετ – Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου
Novasports 4 HD
18:05
LIVEΜονακό – Νις
Ποδόσφαιρο – Ligue 1
Novasports 6 HD
18:30
Μπάγερν Μονάχου – Ουνιόν Βερολίνου
Ποδόσφαιρο – Bundesliga
Novasports 3 HD
19:00
Ουντινέζε – Σπέτσια
Ποδόσφαιρο – Serie A
OTE Sport 2 HD
19:30
Άρης – Ατρόμητος
Ποδόσφαιρο – Super League
Novasports Prime
19:30
Αλμερία – Μπαρτσελόνα
Ποδόσφαιρο – La Liga
Novasports 1 HD
19:30
Άντερλεχτ – Σταντάρ Λιέγης
Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Βελγίου
Novasports 2 HD
20:00
Μαυροβούνιο – Τσεχία
Μπάσκετ – Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου
Novasports 4 HD
20:00
Ουγγαρία – Βοσνία
Μπάσκετ – Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου
Novasports Start
20:00
Μιλγουόκι Μπακς – Φοίνιξ Σανς
Μπάσκετ – ΝΒΑ
OTE Sport 4 HD
21:45
Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν
Ποδόσφαιρο – Ligue 1
Novasports 2 HD
21:45
Μίλαν – Αταλάντα
Ποδόσφαιρο – Serie A
OTE Sport 1 HD
22:00
Σεβίλλη – Οσασούνα
Ποδόσφαιρο – La Liga
Novasports 1 HD
22:30
Ντάλας Μάβερικς – Λος Άντζελες Λέικερς
Μπάσκετ – ΝΒΑ
OTE Sport 5 HD
22:30
Τένις: ATP 500
Σπορ – Rio Open
OTE Sport 6 HD
22:30
Πόρτο – Ζιλ Βισέντε
Ποδόσφαιρο – Liga Portugal
OTE Sport 8 HD
01:00
Κλίβελαντ Καβαλιέρς – Τορόντο Ράπτορς
Μπάσκετ – NBA
OTE Sport 7 HD
Πηγή: fosonline.gr