Πέμπτη , 13 Ιουνίου 2024
Τελευταία Νέα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (17/9) με ΠΑΟΚ – Άρης και ΑΕΚ – Ολυμπιακός

Διαβάστε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (17/9).


Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (17/9):

11:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, Davis Cup, Ελλάδα-Σλοβακία

13:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, Davis Cup, Ελλάδα-Σλοβακία

13:30 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Κάλιαρι-Ουντινέζε

14:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Β’ Αγγλίας, Μίλγουολ-Λιντς

14:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Λοριάν-Μονακό

14:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Β’ Γερμανίας, Χέρτα Βερολίνου-Μπράουνσβαϊγκ

14:30 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Βέλγιο, Έουπεν-Σταντάρ Λιέγης

14:45 (ANT1): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Σιγκαπούρης, Αγώνας

15:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα

15:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Χετάφε-Οσασούνα

15:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, Davis Cup, Ελλάδα-Σλοβακία

15:30 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Ολλανδία, Τβέντε-Άγιαξ

16:00 (Cosmote Sport 5 HD): Extreme-E 2023, Ιταλία, Σαρδηνία, 2ος Αγώνας

16:00 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Μπόρνμουθ-Τσέλσι

16:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Μόντσα-Λέτσε

16:00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Φροζινόνε-Σασουόλο

16:30 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Χάιντενχαϊμ-Βέρντερ Βρέμης

17:00 (Action 24): Μπάσκετ, Τουρνουά Νίκος Γκάλης, Παναθηναϊκός-Μακάμπι Τελ Αβίβ

17:15 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Βιγιαρεάλ-Αλμερία

17:45 (Νοvasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Ολλανδία, Άλκμααρ-Σπάρτα Ρότερνταμ

18:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Κηφισιά-Πανσερραϊκός

18:05 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Μαρσέιγ-Τουλούζ

18:30 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Νιούκαστλ-Μπρέντφορντ

18:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Ντάρμσταντ-Γκλάντμπαχ

19:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Φιορεντίνα-Αταλάντα

19:30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Σεβίλλη-Λας Πάλμας

20:00 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, Σούπερ Καπ Ισπανίας, Τελικός

20:00 (Novasports 4 HD): The Night of the Legend – V Spanoulis

20:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΠΑΟΚ-Άρης

21:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΑΕΚ-Ολυμπιακός

21:45 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Ρόμα-Έμπολι

21:45 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Λιόν-Χάβρη

22:00 (ΕΡΤ 3): Στίβος, Ντάιαμοντ Λιγκ, Γιουτζίν, ΗΠΑ

22:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Ρεάλ Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ

22:00 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, WNBA Playoffs, Λας Βέγκας Έισις-Σικάγο Σκάι

22:30 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μορεϊρένσε

23:00 (OPEN Hybrid): Ποδόσφαιρο, Κόπα ντε λα Λίγκα, Γοδόι Κρους-Μπελγράνο

01:30 (OPEN Hybrid): Ποδόσφαιρο, Κόπα ντε λα Λίγκα, Ρίβερ Πλέιτ-Άρσεναλ Σαραντί

Πηγή: fosonline.gr

Shares