Τετάρτη , 17 Αυγούστου 2022

Με Ιωνικός – Παναθηναϊκός οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (22/01)

Ο Παναθηναϊκός αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Ιωνικό και ο ΟΦΗ υποδέχεται τον Παναιτωλικό για τη 19η αγωνιστική της Superleague 1, στα παιχνίδια που ξεχωρίζουν από το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 22 Ιανουαρίου, το οποίο περιλαμβάνει και το ΑΕΚ – ΠΑΟΚ για την Basket League, αλλά και μία σειρά από σημαντικές ευρωπαϊκές αναμετρήσεις.

Οι αθλητικές μεταδόσεις
10:00 Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

10:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

11:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS10 Saint Jeannet – Malijai – 1, Μόντε Κάρλο

12:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός-Χανιά Α1 Μπάσκετ Γυναικώ

12:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

12:15 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS11 Saint Geniez / Thoard 1, Μόντε Κάρλο

12:30 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι EFL Championship

14:45 ΕΡΤ3
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Β Super League 2

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS12 Saint Jeannet / Malijai 2, Μόντε Κάρλο

15:00 ΕΡΤ Sports 3
Καρδίτσα – Ψυχικό Α2 Μπάσκετ

15:00 Novasports 1HD
Λεβάντε – Κάδιθ La Liga

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Τζένοα – Ουντινέζε Serie A 2021-22

16:15 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS13 Saint Geniez / Thoard 2, Μόντε Κάρλο

16:30 Novasports Start
Γκρόιτερ Φιρτ – Μάιντς Bundesliga

16:30 Novasports 6HD
Γκλάντμπαχ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

16:30 Novasports 5HD
Φράιμπουργκ – Στουτγάρδη Β’ Ισπανίας

16:30 Novasports 4HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Αουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 3HD
Χόφενχαϊμ – Ντόρτμουντ Bundesliga

17:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός – Φίλιππος Βέροιας Volley League Ανδρών

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3
Ξάνθη – Βέροια Greek Super League 2

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Λιντς – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπρέντφορντ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports News
Μπέρμιγχαμ – Μπάρνσλι EFL Championship

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τόφας – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports 2
Ιωνικός – Λάρισα Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Άρης – Απόλλων Πάτρας Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 3 HD
ΟΦΗ – Παναιτωλικός Super League

17:15 Novasports 1HD
Βιγιαρεάλ – Μαγιόρκα La Liga

18:00 Novasports 2HD
Μπρεστ – Λιλ Ligue 1

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Ανδόρα – Μανρέσα ACB Liga Endesa

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Ίντερ – Βενέτσια Serie A

19:00 Novasports Prime
Σέβιλλη – Θέλτα La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ιωνικός – Παναθηναϊκός Super League

19:30 Novasports 3HD
Μπόχουμ – Κολωνία Bundesliga

20:00 ΕΡΤ3
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Basket League

20:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός – Πορφύρας Volley League Γυναικών

21:30 Novasports 3HD
Αουε – Σάλκε Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Λάτσιο – Αταλάντα Serie A

21:45 Novasports Start
Σαρλερουά – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD
Βαλένθια – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa

22:00 Novasports 2HD
Λανς – Μαρσέιγ Ligue 1

22:00 Novasports 1HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπράγκα Liga Portugal

newsit.gr

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου...
Shares